تبلیغات
روانشناسی رنگ ها

روانشناسی رنگ ها
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
لینک دوستان
صفحات جانبی
متولدین فروردین:قرمز
رنگ قرمز باعث شده تا متولدین فروردین بیشتر عصبانی شوند، ولی به محض این که آتش خشم ان ها خاموش شود، به سرعت تبدیل به آدم هایی شاد و با نشاط می شوند.متولدین فروردین افرادی بلند پرواز، مصمم و با اراده هستند و از توجه بیش از حد به احساسات خوششان نمی آید.هیچ کس نمی تواند مانند متولدین فروردین قاطع و خشن باشد، ولی از طرفی، کمتر کسی معموصیت و عاطفه آن ها را دا رد.ان ها هرگز تحمل شکست را ندارند و درباره ی نتیجه ی نهایی هرچیزی، از عشق گرفته تا  مسابقه فوتبال، بسیار خوش بین هستند.آنها از رقابت خوششان می آید و خیلی ماهرانه با افکار و نظرات  خود، دیگران را به مبارزه می طلبند. مخالفت دیگران، موانع و مشکلات برای آن ها  سرگرم کننده و نشاط آور است و از آن لذت می برند و هیچ گاه منتظر موفقیت نمی نشینند، بلکه با شتاب به سوی او می دوند و به همین دلیل کمتر به دیگران

برای دیدن ادامه متن روی ادامه مطلب در زیر کلیک کنید

متولدین اردیبهشت: صورتی
متولدین اردیبهشت به ندرت نگران می شوند. هنگامی  که کارها مطابق خواست آنها انجام نمی شود، اخم می کنند، اما عصبانی نمی شوند. خویشتن داری و صبر از صفات ذاتی آنها ست و به خاطر همین خصوصیات، کارهای خود را خیلی راحت انجام می دهند و هیچ چیز نمی تواند مانع رسیدن آنها به هدفشان شود. متولدین اردیبهشت نسبت به  خانواده و دوستان خود بسیار وفادار  و صادق هستند.همچنین در شجاعت و دلاوری رتبه ی اول را دارند، زیرا هیچ کس مثل آنها نمی تواند این همه از خود مقاومت نشان دهد. متولدین اردیبهشت ممکن است لجوج و سمج به نظر بیایند، ولی  بردباری و صبر این افراد مثال زدنی است.

متولدین خرداد: نقره ای
رنگ نقره ای متولدین خرداد را به افرادی دلسوز،مهربان،خونگرم،صادق و دلپذیر تبدیل کرده است.
این افراد از کارهای یکنواخت و تکراری بدشان می آید؛کارهای روز مره باعث می شود که فکر کنند همچون پرنده ای در قفس اسیر شده اند.همچنین آنها ذاتاً بی قرارند و همواره به دنبال هیجان و تغییر و تنوع در زندگی خود هستند.این افراد اگر در جایی ثابت بمانند،افسرده می شوند.
این افراد با مهارت های ذاتی خویش،چنان ذهن مخاطب را درگیر مسائل مختلف می کنند که فرد متوجه تغییر مسیر ذهنش نمی شود.

متولدین تیر خاکستری
تیرگی رنگ درون متولدین تیر باعث می شود که گاهی اوقات بد اخلاق شوند.برخی مواقع اگر کسی از آن ها ساعت بپرسد،با اخم جواب می دهند و در مقابل در خواست دیگران با عصبانیت رفتار می کنند.باید توجه داشته باشید که این حالت آن ها موقتی و زود گذر است و فوراً به همان آدم دلنشین همیشگی تدیل می شوند.
متولدین تیر تخیلی قوی دارند و می توانند ان را به خوبیتحت کنترل در آورند.این افراد فوراً متوجه حالات درونی خود و دیگران می شوند و این حالات را در حافظه ی قوی خود ثبت می کنند.
متولدین مرداد: طلایی
رنگ درونی متولدین مرداد، غروری شاهانه  به آنها داده است به طوری که همیشه می توانند میزبان باشکوهی باشند. آنها به سختی می توانند حس برتری جویی خود بر دیگران را کنترل کنند و همواره رفتاری فخرفروشانه دارند. این افراد انرژی خود را بیهوده تلف نمی کنند و به راحتی می توانند وظایف و اعمال خود را سامان دهند. وقتی که دست از خود نمایی می کشند، دستوراتی صادر می کنند که بسیار مؤثر است.
متولدین شهریور: نارنجی
نخساین موضوعی که درمورد متولدین شهریور جلب توجه می کند، این است که آنها طوری رفتار می کنند که انگار مسئله مهمی در ذهن خود دارند و در تلاشند که آن را حل کنند.گاهی اوقات احساس مبهمی به آنها دست می دهد که انگار از چیزی نگران هستند.این احتمال واقعاً وجود دارد، زیرا نگرانی برای آنها کاملاً طبیعی است.این افراد همیشه با لبخند خود، مشکلات بزگی را مخفی می کنند. متولدین شهریور، انسان هایی کمال گرا هستند که می خواهند به بالاترین نقطه ی پیشرفت برسند و برای رسیدن به اهداف و برنامه هایشان بیشتر از شرکت در مهمانی ها ومحافل اجتماعی اهمیت می دهند.

متولدین مهر:آبی
متولدین مهر ذاتاً هنرمند هستند و از نور و موسیقی ملایم به شدت لذت میبرند.آرامش و هماهنگی در امور بر سلامتی متولد مهر تأثیری معجزه آسایی دارد.افراد وقتی بیمار می شوند باید به محیطی عاطفی بروند و کتاب های جذاب بخوانند تا زودتر درمان شوند،زیرا این رفتار ها تأثیر فوق العاده ای بر سرعت بهبود آنها می گذارد.
متولدین مهر هنگام گفتگو با دیگران،ابتدا تا جایی که می تونند حرف می زنند سپس مشتاقانه به حرف های طرف مقابل گوش می دهند.
آن ها در دعواهای دیگران همیشه نقش صلح دهنده را بر عهده دارند و اوضاع را به خوبی آرام کرده و صلح و صفا برقرار می نمایند.نتیجه تصویری برای آبیمتولدین آبان:سفید
اگر از یک متولد آبان بپرسید که آیا می تواند به شما کمک کند،او به راحتی پاسخ می دهد:بله یا خیر.بنابراین اگر آدم حساس و زود رنجی هستید،از او در هیچ موردی نظر خواهی نکنید،زیرا او هر حقیقتی را رک و راست می گوید.
متولد آبان اصلاً اهل تملق گویی و چاپلوسی نیست،یعنی شخصیت خود را بالاتر از آن میداند که دست به چنین کاری بزند.بنابر این اگر در مواردی از شما تعریف کرد،یقین داشته باشید که از صمیم قلب بیان کرده است؛بنابراین ارزش این تعریف را بدانید.

متولدین آذر: بنفش
متولدین آذر اغلب اوقات شاد و خون گرم هستند،ولی اگر از صمیمیت آنها سوء استفاد شود،عصبانی می شوند.
اعتراض علیه قوانین و مقررات دست و پاگیر در میان متولدین ۀذر بسیار شایع است.آنها هرگز از دعوا و در گیری فرار نمی کنندو از کسی کمک نمی خواهند.
متولدین آذر هرگز تحمل ندارند که کسی آنها را به دروغ گویی متهم کند.یک اتهام غیر منصفانه و بی مورد ممکن است آنها را به شدت عصبانی کند.
این افراد ابتدا دست به عمل می زنند و بعد به نتایج کارشان فکر می کنند.
متولدین دی: قهوه ای
متولد دی فردی عمل گرا است. او نیازی به خود نمایی ندارد و ترجیح می دهد که دیگران در صحنه حضور داشته باشند و او به عنوان فردی حامی و مقتدر، در پشت صحنه از آنها حمایت کند. متولد دی، بلند پروازی و جاه طلبی بسیار زیادی دارد و گاهی نمی تواند آن را مخفی کند. به یاد داشته باشید که متولد دی همیشه طوری رفتار می کند که فکر می کنید مانند پر، نرم و بی ازار است اما در حقیقت مانند میخ محکم و کوبنده است.

متولدین بهمن:زرد
متولدین بهمن ترکیبی از خونسردی،عمل گرایی و بی ثابتی هستند.آن ها به راحتی با دیگران همدلی میکنند و فقط با چند کلمه صحبت،می توانند اظطراب آنها را کم کنند و به آنها آرامش بدهند که این به خاطر اعصاب قوی و پر توان آنها است.
متولدین بهمن معمولاً افرادی گوشه گیر و تنها هستند و با این که دوستان زیادی در اطراف خود دارند،ولی دوست صمیمی و نزدیک چندانی ندارند.
متولدین اسفند: سبز
متولدین اسفند تحت تأثیر فطرت بخشنده ی رنگ سبز، به دور از هر نوع حرص و طمع هستند. شخصیت دلپذیر، جذاب و در عین حال تنبل متولدین اسفند دیگران را تحت تأثیر قرار می دهند. این افراد نسبت به قوانین و مقررات محدود کننده، بی اعتنا هستند و به توهین ها، تهمت ها ونظرات مخالف دیگران توجه نمی کنند.آنها دوست دارند که بتوانند در هر زمانی، آزادانه خیال پردازی کنند و طبق علایق و نیاز های خود زندگی کنند. متولدین اسفند به ندرت عکس العمل شدیدی از خود نشان می دهند. البته فکر نکنید که آنها افراد بی خیالی هستند، زیرا زمانی که احساساتشان جریحه دارد شود، با زیرکی خاص خود نیش و کنایه می زنند و طرف مقابل را مسخره می کنند.
[ پنجشنبه 1 مرداد 1394 ] [ 10:18 ق.ظ ] [ علی احمدیان ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
Online User

دانلود آهنگ